Kurumsal

Maris KurumsalTürkiye’de 2011 yılında başladığımız faaliyetlerimize, Mersin Serbest Bölgesinde bulunan, Maris Petrokimya Terminalimizde Bitüm depolama ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kalite standartlarının gözetilmesi ve uygulanılmasındaki misyonunu hassasiyetle sürdüren Maris Petrokimya; Ürün seçimi ve ürün kalitesine özen göstermektedir. Kurulduğu günden beri, ürün kalitesi ile ilgili hiçbir müşterimizden tek bir olumsuz şikâyet almamış olmamızın gururunu taşımaktayız.

Kurulduğu günden bu yana kendini geliştirerek, her yıl artan oranda bir satış grafiğine ulaşan Maris Petrokimya gelecek yıllarda da bu istikrarı koruyacaktır. Bölgemizde yapılmakta olan yolların asfalt ihtiyacını 11.000 ton kapasiteli terminalimizden müşterilerimiz istediği zaman temin edebileceklerdir.

 

 

 

Kalite Belgelerimiz:

     

Değerlerimiz

MİSYON

Her zaman en iyi hizmeti ve ürünü sunmak, müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet vermek, çevre dostu projeleri desteklemek temel misyonumuzdur.

VİZYON

MARİS PETROKİMYA, tüm faaliyetlerinde karşılıklı güven ve özveri çerçevesinde, toplumsal ve kültürel değerler ve çevrenin korunmasına duyarlı, her zaman müşteri memnuniyetini temel alan bir çalışma anlayışı ile kendisini geliştiren ve sektöründe güven veren bir yapıda olacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İşletmemizin petrokimya ürünleri (bitüm) depolama ve elleçleme hizmetleri kapsamında;
- Kaliteli, dürüst, müşteri odaklı, güler yüzlü ve istikrarlı hizmet sunmayı,
- Tesislerimizi özenle denetleyerek hizmet standartlarını sürekli en yüksek seviyede tutmayı,
- Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesini arttırmayı,
- Çalışanlarımızı; İşletmemizin bir parçası olarak görerek ihtiyaçlarını belirlemeyi ve bu doğrultuda gereken eğitimleri vermeyi,
- Diğer iç ve dış bağlamlarımızın şartlarına uygun bir çalışma anlayışı içerisinde olmayı,
- İş emniyetini ve iş sağlığını, Çevre kanunlarını her zaman ön planda tutmayı,
- Etkin bir kalite yönetim sistemi oluşturmayı ve sürekli gelişimi için gereken her türlü kaynağı sağlamayı,
- En önemli görevimiz olarak bilmek bizim kalite politikamızdır.